Search API Tracking (1.0.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ
