Search API Tracking (1.0.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Language
pt: Idioma

en: Search
pt: Buscar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Search keywords
pt: Palavras-chave de busca

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Page
pt: Página

en: Sort order
pt: Critérios de ordenação

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
