Search API Tracking (1.0.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Language
ro: Limba

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Search keywords
ro: Cuvinte cheie pentru căutare

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Page
ro: Pagina

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
