Search API Tracking (1.0.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Language
tr: Dil

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Search keywords
tr: Anahtar sözcükleri ara

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Page
tr: Sayfa

en: Sort order
tr: Sıralama sırası

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
