Search API Tracking (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
