Search API Tracking (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
