Search API Tracking (1.0.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: Search
bs: Pretraga

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Page
bs: Strana

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
