Search API Tracking (1.0.1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Language
cs: Jazyk

en: Search
cs: Hledat

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Page
cs: Stránka

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
