Search API Tracking (1.0.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
