Search API Tracking (1.0.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Search
ps: لټون

en: Search keywords
ps: آرويىونې پلټون

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
