Search API Tracking (1.0.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Language
uk: Мова

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Search keywords
uk: Ключові слова для пошуку

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: User ID
uk: ID користувача

en: Page
uk: Сторінка

en: Sort order
uk: Впорядкування

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
