Search API Tracking (1.0.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Page
ast: Páxina
