Search API Tracking (1.0.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
