Search API Tracking (1.0.2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Search keywords
ca: Termes de cerca

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
