Search API Tracking (1.0.2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Search keywords
da: Søgeord

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Keywords
da: Nøgleord

en: User ID
da: Bruger ID

en: Page
da: Side

en: Sort order
da: Sorteringsrækkefølge

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
