Search API Tracking (1.0.2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Search keywords
el: Αναζήτηση λέξεις κλειδιών

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Page
el: Σελίδα

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
