Search API Tracking (1.0.2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
