Search API Tracking (1.0.2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Search keywords
fi: Hakusanat

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Page
fi: Sivu

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Error: @error
fi: Virhe: @error

en: Master
fi: Isäntä
