Search API Tracking (1.0.2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Language
fil: Wika

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Page
fil: Pahina
