Search API Tracking (1.0.2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Search keywords
gl: Procurar palabras clave

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
