Search API Tracking (1.0.2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Language
hu: Nyelv

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Search keywords
hu: Keresett kulcsszavak

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Page
hu: Oldal

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Error: @error
hu: Hiba: @error

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
