Search API Tracking (1.0.2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Search keywords
is: Leita í lykilorðum

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Keywords
is: Lykilorð

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Page
is: Síða

en: Sort order
is: Röðun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
