Search API Tracking (1.0.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Search keywords
lt: Paieškos raktažodžiai

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
