Search API Tracking (1.0.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
