Search API Tracking (1.0.2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Language
pl: Język

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Search keywords
pl: Słowa kluczowe wyszukiwania

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Page
pl: Strona

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
