Search API Tracking (1.0.2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Page
vi: Trang

en: Sort order
vi: Thứ tự sắp xếp

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
