Search API Tracking (1.0.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Search
te: వెతుకు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
