Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Host
ar: المستضيف

en: Nodes
ar: العقد

en: Optional
ar: اختياري

en: Protocol
ar: النظام

en: Port
ar: منفذ
