Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Host
cs: Hostitel

en: Nodes
cs: Uzly

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Protocol
cs: Protokol
