Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Search
da: Søg

en: Host
da: Værtsnavn

en: Nodes
da: Indhold

en: Optional
da: Valgfrit

en: Protocol
da: Protokol
