Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Search
de: Suche

en: Nodes
de: Inhalte

en: Protocol
de: Protokoll

en: Facet
de: Facette

en: Collection name
de: Benennung der Sammlung

en: Datatype
de: Datentyp
