Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Protocol
el: Πρωτόκολλο

en: Port
el: Θύρα
