Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Host
fr: Hôte

en: Nodes
fr: Nœuds

en: Optional
fr: Facultatif

en: Protocol
fr: Protocole

en: Facet
fr: Facette
