Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Host
gl: Anfitrión

en: Nodes
gl: Nodos

en: Optional
gl: Opcional

en: Protocol
gl: Protocolo

en: Port
gl: Porto
