Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Host
he: שם שרת

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Port
he: פורט
