Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Host
hi: होस्ट

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Optional
hi: वैकल्पिक

en: Port
hi: पोर्ट
