Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Nodes
hr: Unosi

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Protocol
hr: Protokol
