Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Protocol
hu: Protokoll

en: Facet
hu: Finomító

en: Datatype
hu: Adattípus
