Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Host
ja: ホスト

en: Nodes
ja: ノード

en: Optional
ja: 任意

en: Protocol
ja: プロトコル

en: Port
ja: ポート
