Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Optional
nl: Optioneel

en: Port
nl: Poort

en: Datatype
nl: Gegevenstype

en: A string
nl: Een tekenreeks
