Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Host
oc: Òste

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Protocol
oc: Protocòl

en: Port
oc: Pòrt
