Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Search
ps: لټون

en: Host
ps: کوربه

en: Optional
ps: اختياري

en: Protocol
ps: پروتوکول

en: Port
ps: درشل (پورټ)
