Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Host
ru: Хост

en: Nodes
ru: Материалы

en: Optional
ru: Необязательно

en: Protocol
ru: Протокол

en: Port
ru: Порт

en: Facet
ru: Фасета
