Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Nodes
sk: Uzly

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Protocol
sk: Protokol
