Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Host
th: โฮสต์

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Protocol
th: โปรโตคอล

en: Port
th: พอร์ต
