Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Host
tr: Sunucu

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Protocol
tr: İletişim Kuralları
