Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Protocol
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ
