Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Host
es: Servidor

en: Nodes
es: Nodos

en: Optional
es: Opcional

en: Protocol
es: Protocolo

en: Port
es: Puerto
