Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Protocol
eu: Protokoloa

en: Port
eu: Ataka
