Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Host
fi: Isäntä

en: Nodes
fi: Solmut

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Protocol
fi: Protokolla

en: Port
fi: Portti
